BOYS
TEAMS
- DAVIS D1
- RIVERBANK D4
- JESUIT D2
- ROCKLIN D2
- DEL CAMPO D1
- WILL C. WOOD D1
- VACAVILLE D2
- PLACER D3
- EAST UNION D2
- SONORA D3
- WOODCREEK D2
- GOLDEN VALLEY D1
- LODI D1
- BEAR RIVER D4
- DEL ORO D3
Stuart Eastman of Placer
HS
BOYS INDIVIDUALS
- Stuart Eastman SR
PLACER 2 16:06
- Ricky Cuevas SR EAST
UNION 2 16:23
- Patrick Boivin SR
ROCKLIN 2 16:33
- Nate Moroski SR DAVIS
HS 1 16:33
- Mesfin Collins SR
RIVERBANK 4 16:40
- Luke Gibson SR DAVIS HS
1 16:41
- Zach Bates-Vorbeck SR
ROCKLIN 2 16:42
- Josh Blount SR
RIVERBANK 4 16:45
- Jason Kenney Oak Ridge
2 16:54
- Antonio Miramontes JR
GOLDEN VALLEY 1 16:57
- Nick Mayers Granite Bay
2 16:59
- Brandon Collins SR
JESUIT 2 17:00
- Nick De Felice JR
JESUIT SAC 2 17:00
- Barry Carmody SR JESUIT
SAC 2 17:04
- Johnny Vizcaino JR
RIVERBANK 4 17:09
- Jacob Llorente SR DAVIS
HS 1 17:10
- Stephen Vargas SO
JESUIT SAC 2 17:10
- Tom Getchell JR DEL
CAMPO H.S. 2 17:11
- Wolhan Ovalle SO
VACAVILLE 2 17:11
- Joey Kaufman SR ROCKLIN
2 17:12
- Ben Wagner Lodi 1 17:13
- Shawn Lawrence SO BEAR
RIVER 3 17:15
- Matt Tyrell SR BEAR
RIVER 3 17:16
- Doug Pardina JR LINCOLN
HS 1 17:19
- David Blue SR VALLEY 1
17:18
- Chris Crouch JR
VACAVILLE 2 17:21
- Andy Harris Oak Ridge 2
17:22
- Jon Nowland ROCKLIN 11 17:22.0
- Justin Lakin Elk Grove
1 17:23
- Dan Guidera SO DEL
CAMPO H.S. 2 17:23
- Robert Rash SR DEL
CAMPO H.S. 2 17:25
- Pat Green JR JESUIT SAC
2 17:25
- Mike Martin SR LAGUNA
CREEK H.S. 1 17:27
- Taylor Hermes JR OAK
PARK 4 17:26
- Brent Warnken SR JESUIT
SAC 2 17:26
- Mark Rivera Turlock 1
17:56
- Jeremy Rushing SR DEL
CAMPO H.S. 2 17:31
- Aaron James JR ELK
GROVE 1 17:32
- Kevin Woodhouse SR
LAGUNA CREEK H.S. 1 17:34
- Steve Holcombe SR
LINCOLN HS 1 17:35
- Mark Rivera SR TURLOCK
H.S. 1 17:35
- Evan Falat JR LINCOLN
HS 1 17:37
- Nate Rose JR DAVIS HS 1
17:38
- Alfonso Rosales JR
RIVERBANK 4 17:39
- John Kluve JR LINCOLN
HS 1 17:41
- Josh Willingham SO EAST
UNION 2 17:42
- Zack Raske JR DEL CAMPO
H.S. 2 17:44
- Chris Doerhoff SR
GRANITE BAY 2 17:44
- Jonny Perez SR SONORA 3
17:44
- Willy Toon Manteca
17:44
- Joe Harrigan SR JUSTIN
SIENA 4 17:45
- Lcon Matthews SR LAGUNA
CREEK H.S. 1 17:46
- Jonny Perez SR SONORA 3
17:48
- Levi Crawfird SR GRACE
DAVIS H.S. 1 17:48
- Jason Carwile JR WILL
C. WOOD HS 1 17:48
- Ronnie McCormick SR
GRACE DAVIS H.S. 1 17:52
- Jasper Peach SO PLACER
2 17:53
- Glenn Jahnke JR WILL C.
WOOD HS 1 17:53
- Taylor Gross SO DAVIS
HS 1 17:57
- Cesar Calderon FR WILL
C. WOOD HS 1 17:58
- Victor Cerna JR GOLDEN
VALLEY 1 17:59
- Dan Wann SR GRACE DAVIS
H.S. 1 18:00
- Adam Holman JR BELLA
VISTA 2 18:00
- Jesus Melgoza SR
RIVERBANK 4 18:00
- Chris Foster SR GALT HS
3 18:00
- Eric Johnson SR DEL ORO
3 18:03
- Matt Johnsrud JR
WOODCREEK 2 18:06
- John Ewing JOHANSEN 1
18:08
- Sean Marzolf SR LODI HS
1 18:10
- Hoa Tran SR GRACE DAVIS
H.S. 1 18:12
- Brian Boone SO EAST
UNION 2 18:13
- Kyle Thornhill SR WILL
C. WOOD HS 1 18:13
- Chris Hart SO DEL CAMPO
H.S. 2 18:14
- Jeremy Witiman SHELDON
1 18:15
- Marc Pruitt SO
SUMMERVILLE 4 18:16
- Charles Johnson JR
VALLEY 1 18:16
- Dustin Fee JR PLACER 2
18:16
- Matt Peterson SHELDON 1
18:17
- Richard Ciesco JR
ROCKLIN 2 18:18
- Gabby Sneh SO ROCKLIN 2
18:18
- Lance VonStade Turlock
1 18:18
- Lance VonStade SR
TURLOCK H.S. 1 18:21
- Jay Nakagawa JR SIERRA
3 18:22
- Ben Wagner SR LODI HS 1
18:22
- Nigel Griffin Turlock 1
18:22
- Nigel Griffin SR
TURLOCK H.S. 1 18:23
- Jon Buescher JR DEL ORO
3 18:24
- Stuart Holleran SR
VACAVILLE 2 18:24
- Cheyne Inman FR
VACAVILLE 2 18:26
- Bobby Rapp FR SONORA 3
18:26
- Will Bauer Sierra 3
18:28
- Justin Mills SR COLFAX
4 18:29
- Ben Buckman SR LINCOLN
HS 1 18:31
- Colin Wood JR COLFAX 4
18:31
- Ryan Sack SR LAGUNA
CREEK H.S. 1 18:34
- Jose Aguliar MCCLATCHY
1 18:35
- Jesse Alvarado SR
FRANKLIN H.S. 1 18:36
- Alvaro Barocio SR
GOLDEN VALLEY 1 18:38
- Frank Medina JR JESUIT
SAC 2 18:38
- Bryan Noll SR WOODCREEK
2 18:38
|
GIRLS
TEAMS
- BRET HARTE
D4
- VACAVILLE
D2
- WOODLAND D1
- DEL ORO
D3
- WOODCREEK
D2
- GRACE DAVIS D1
- DAVIS D1
- EL DORADO D1
- OAK RIDGE
D2
- ROCKLIN
D2
|
- PLACER
D3
- SONORA
D3
- EAST UNION
D2
- LINCOLN D1
- PONDEROSA D2
- RIVERBANK
D4
- SUMMERVILLE
D4
- TURLOCK D1
- SIERRA
D3
- BELLA VISTA
D2
|
Caitlin Chock of Granite Bay HS
GIRLS INDIVIDUALS
- Caitlin Chock FR
GRANITE BAY 2 19:13
- Ashleigh Smith Grace Davis 19:44
- Michelle Solone JR
FOLSOM 2 20:05
- Sarah West JR DAVIS HS
1 20:12
- Robyn Stevens SR
VACAVILLE 2 20:15
- Bianca Davis CASA ROBLE 20:24
- Allison Kline SO BELLA
VISTA 2 20:26
- Karen Dickson JR OAK
RIDGE 2 20:30
- Seanna Martin JR BRET
HARTE 4 20:31
- Cristina Sanchez ST. FRANCIS 20:40
- Jill Senienza JR BRET
HARTE 4 20:46
- Kirsten Bockstahler EC 20:48
- Jessica Lemmon VACAVILLE 20:51
- Michella Solono Folsom 20:55
- Jerusha Foley SR
SUMMERVILLE 4 20:59
- Jessica Lemmon JR
VACAVILLE 2 21:08
- Jamie Kendrick SR
RIVERBANK 4 21:08
- Becky Mahr Woodland 21:08
- Tiffany Hall VACAVILLE 21:11
- Desiree Dvorak JR
PLACER 2 21:14
- Tiffany Hall SO
VACAVILLE 2 21:16
- Monica Garcia Woodland 21:18
- Dallon Williams SO
ATWATER HS 1 21:19
- Rayanna Laux NU 21:19
- Melanie Tracy Del Campo 21:24
- Jana Rapetti El Dorado 21:27
- Jennifer McNulty SO
WOODCREEK 2 21:31
- Kelsey Kaiser JR BEYER
1 21:32
- Diana Farris FR
VACAVILLE 2 21:36
- Bronwen Tomb NU 21:37
- Tessa Ely NU 21:40
- Amy Justice JR BRET
HARTE 4 21:42
- Britta Segerstrom JR
SONORA 3 21:43
- Brenda Trevillion SR
FLORIN 2 21:43
- Kerri Parker El Dorado 21:43
- Bethany Gardner FR DEL
ORO 3 21:45
- Jessica Self JR BRET
HARTE 4 21:47
- Alexis Bartschi West 21:47
- Rochelle Ellenburg JR
ROCKLIN 2 21:48
- Kate Dowden Calaveras 21:51
- Samantha Rathke JR WILL
C. WOOD HS 1 21:54
- Erin Fong RA 22:56
- Kristi Okimura FR
GRANITE BAY 2 22:02
- Rachel Bates SO DEL ORO
3 22:03
- Jenny Sanchez JR
RIVERBANK 4 22:04
- Melanie Tracy DC 22:05
- Megan Williams FR
GRANITE BAY 2 22:07
- Meoan Cearley Woodland 22:07
- Loie Hollowell Woodland 22:09
- Hilary Perkins SO
TURLOCK HS 1 22:11
- Rene Baca JR BRET HARTE
4 22:12
- Sandra Wells JR
WOODCREEK 2 22:12
- Sarah Cortez SO DEL ORO
3 22:12
- Stephanie Stewart SO
BRET HARTE 4 22:16
- Jessica Tanner JR OAK
RIDGE 2 22:19
- Danielle Baker ST. FRANCIS 22:21
- Alexa Carleton JR
SONORA 3 22:24
- Robin Batha JR DAVIS HS
1 22:24
- Sarah Krtil ST. FRANCIS 22:24
- Carrie Beatty JR
WOODCREEK 2 22:27
- Rochelle Brecek JR OAK
RIDGE 2 22:29
- Carly Hebbron Ponderosa 22:29
- Kelly Martin JR GOLDEN
VALLEY 1 22:30
- Cristina Bolstad SO
ROCKLIN 2 22:30
- Lindsey Maclise SR
DAVIS HS 1 22:32
- Janet Leebert EC 22:32
- Rian Crosby JR DEL ORO
3 22:34
- Jenna Dahle SO EAST
UNION 2 22:41
- Sarah Stafford JR DEL
ORO 3 22:43
- Kari Nelson SO GRANITE
BAY 2 22:44
- Kathryn Woicicki JR
BRET HARTE 4 22:45
- Holly Bueb SR PLACER 2
22:48
- Amanda Sheldon SR
OAKMONT 4 22:51
- Lauren Gomez JR
WOODCREEK 2 22:56
- Karolyn Beaver SO
ROCKLIN 2 22:58
- Shannon Miller JR
SUMMERVILLE 4 22:59
- Julia Gundling JR
JUSTIN SIENA 4 23:00
- Heather Robins West 23:00
- Erin Raisner SO
VACAVILLE 2 23:01
- Deanna Seyford Loretto 23:02
- Ari Velasco Woodland 23:03
- Stacy McCulloch JR
ROCKLIN 2 23:04
- Desiree Penman SR
PLACER 2 23:07
- Karen Hansen NU 23:07
- Janelle Marlowe JR EAST
UNION 2 23:08
- Angela Bartholomew CR 23:12
- Megan NcClary Ponderosa 23:13
- Anneliese Stevben SR
SONORA 3 23:14
- Katie Walsh SR
VACAVILLE 2 23:16
- Heather Akin El Dorado 23:16
- Liz Tavares JR SIERRA 3
23:18
- Janelle Kunz JR ELK
GROVE 1 23:19
- Megan Bates-Vorbeck JR
ROCKLIN 2 23:20
- Lupe Morales SR ATWATER
HS 1 23:21
- Karri Hildebrandt FR
WOODCREEK 2 23:22
- Brooklynn Solomon JR
WOODCREEK 2 23:24
- C.C. Ragan JR
UNIVERSITY SF 4 23:24
- Jennefer Young FR OAK
RIDGE 2 23:25
- Jenn Musio El Dorado 23:25
- Teresa O'Brien Napa 23:26
|